ontwerpwerk

Prinsestraat 37
2513 CA Den Haag

070 313 20 20

info@ontwerpwerk.nl

Gemeente Den Haag presenteert nieuwe coalitie

Het langverwachte coalitie-akkoord is onder de titel 'Voor een stad die tegen een stootje kan' gepresenteerd. Ons team stond in de startblokken en maakte het design van het akkoord en de communicatiemiddelen in stijl. 

Nieuwe coalitie gemeente Den Haag presenteert coalitieakkoord

Foto: Martijn Beekman (in opdracht van Gemeente Den Haag)

Als laatste gemeente van Nederland wachtte Den Haag met spanning op een coalitie. Ook wij stonden al weken paraat. We zijn dan ook enorm trots dat ons team, samen met onze partner Optima Forma, de gemeente razendsnel kon helpen met het coalitie-akkoord in stijl. 

Naast het hoofddocument, ontwikkelden we ook video's en animerende banners voor social media en de aankleding van de persconferentie. 

Over de inhoud kun je zelf je oordeel vellen. Lees hier meer over de nieuw coalitie en wat de plannen zijn voor de stad.

Altijd op de hoogte blijven?